Ürünlerimizin kullanıcılarımız tarafından konforlu bir şekilde, kolay ve sorunsuzca kullanılabilmesi için müşterilerimizin olası ihtiyaçları doğrultusunda birçok farklı seçenekte eğitimler sunmaktayız. Geliştirmiş olduğumuz yazılımlar, projecilik sektöründeki bir kısım kullanıcının kısmen erişebildiği ama büyük bir kısmının ise şimdiye kadar hiç duymadığı "3-Boyutlu Modelleme", "Akıllı Makrolar" ve "Otomatik Çizimler" gibi bazı yenilikçi fikirler içermektedir. Geleneksel yazılımlarda kullanılan, herşeyi kullanıcının basit ve bağımsız çizgiler çizmesine dayalı yaklaşımdan öteye ürünlerimizde yer alan nesneler birbirleriyle iletişim kuran, bu ilişkiler doğrultusunda kendi özelliklerini belirleyebilen akıllı nesnelerdir. Ürünlerimizde bütün çizimler ve malzeme listeleri 3-Boyutlu modelleme esas alınarak gerçekleştirilmektedir. Belirli bir sistematikte oluşturulan 3-Boyutlu model sayesinde çizimleri ve malzeme listelerini en doğru şekilde elde edebilirsiniz ve gelecek revizyonları karışıklığa neden olmadan çözümleyebilirsiniz.

Kullanıcılarımıza yukarıda bahsedilen proje geliştirme iş sürecinin aktarılması ve ürünlerimizi sorunsuzca kullanılabilmesi için çevrimiçi ortam seçenekleri sunmaktayız. Öncelikle, ürünlerimizin genel kullanımlarının detaylı olarak anlatıldığı günün her saati, bilgisayar/tablet/cep telefonunuzdan tekrar tekrar izleyebileceğiniz ücretsiz bir online (çevrimiçi) video kütüphanesi bulunmaktadır. Bu kütüphanede konularına göre gruplanmış 30 saate yakın anlatımın yer aldığı yüzlerce video bulabilirsiniz. Bunun dışında, kullanıcı forumlarında diğer kullanıcılarla deneyim ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Satın aldıkları ürüne benzer yazılımları daha önce kullanmış olan müşterilerimiz, İlk Adım Eğitimi'nin ardından yukarıda bahsedilen çevrimiçi kaynakları kullanarak hızlıca ürünlerimizi projelerinde kullanmaya başlayabilirler.

Eğitim videoları ve kullanıcı forumları gibi çevrimiçi eğitim kaynakları haricinde yerinde eğitim seçenekleri de sunmaktayız. Yerinde eğitim seçeneklerimiz üründen ürüne değişiklikler gösterse de temelde aşağıdaki ana prensipler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.


Ürünlerimizi ilk defa kullanacak olan müşterilerimiz için sağladığımız, müşterinin ürün ortamını ve iş sürecini tanımasının ötesinde nasıl bilgi edinip yardım alabileceğinin anlatıldığı bir günlük eğitimdir.

Satın aldıkları ürüne benzer yazılımları kullanmış müşterilerimizin bu eğitimi almaları, çevrimiçi kaynaklar ve eğitimlerden faydalanmaları ürünlerimizi projelerinde kullanmaya başlamaları için yeterli olacaktır.

Bu eğitim, ürünlerimizi ilk kez alan müşterilerimize, bir kereye mahsus olmak üzere verilmektedir. Ankara içerisindeki müşterilerimize ücretsiz olarak sağlanacak bu eğitim, şehir dışındaki müşterilerimiz için ücretlidir. 

Kullanıcıların satın aldıkları ürünle ilgili sorularının çevrimiçi olarak cevaplandığı belirli aralıklarla tekrar eden iki saatlik çevrimiçi Google Hangouts oturumlardır.

Bu eğitimler tamamen ücretsiz olup, bütün müşterilerimiz bu oturumlara katılabilirler.

Daha önce, 3 boyutlu detaylandırma yazılımlarından herhangi birini kullanmamış olan müşterilerimiz için satın aldıkları ürünle ilgili sorularının cevaplandığı belirli aralıklarla tekrar edilen yarı zamanlı eğitimlerdir. Bu eğitimlerin içeriği ve çerçevesi, önceden belirlenmemiş olup çerçevesi tamamen müşterilerin soruları doğrultusunda şekillenen eğitimlerdir.

Bu eğitimler, sadece "Betonarme Detaylandırma" ve "Çelik Detaylandırma" paketlerini satın alan müşterilerimiz için sağlanmaktadır.

Daha önce, 3 boyutlu modelleme ve detaylandırma yazılımlarından herhangi birini kullanmamış olan müşterilerimiz için satın aldıkları ürünle ilgili projelendirme sürecinde karşılaşabilecekleri durumlara özgü detaylı olarak gerçekleştirilecek olan tam zamanlı eğitimlerdir. Bu eğitimlerin içerik ve çerçevesi, satın alınan ürünlere göre tarafımızdan belirlenmiştir.

Bu eğitimler, sadece "Betonarme Detaylandırma" ve "Çelik Detaylandırma" paketlerini satın alan müşterilerimiz için sağlanmaktadır.

Yarı Zamanlı ve Tam Zamanlı eğitimler yüzyüze olarak gerçekleştirilen, maliyeti yüksek olan eğitimlerdir. Şirketimiz merkez binasında uygun çalışma ve toplantı odaları mevcuttur, ancak bu eğitimlerin kullanıcının ofisinde gerçekleştirilmesi istenirse müşterimizin yol ve konaklama gibi masrafları da karşılaması beklenmektedir. Yüzyüze gerçekleştirilen bu eğitimlerin ücretlendirilmesi günlük olarak yapılmaktadır.